Дара Бубамара сакаше да се пофали со фраерот, но сите гледаа ВО ОВОЈ ДЕТАЉ

Познатата пејачка конечно е емотивно исполнета, но сега таа реши да покаже колку.

Дара Бубамара на својот инстаграм профил објави фотографија од својот дечко како вози луксузен џип, а покрај срцето ставила и опис „Мој живот“.

И иако не се гледа лицето на „нејзиниот живот“, се гледа луксузниот автомобил.