Јелена Ѓоковиќ ги изнесе бебињата на прошетка

Сопругата на српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена конечно ги покажа своите бебиња.

Парот инаку на почетокот на септември станаа родители по втор пат кога на свет пристигна ќерката Тара на кого Јелена и е многу посветена во изминатиов период.

Но додека Стефан и Тара одмараат, нивната мајка не ги занемари ниту нивните кученца кои таа ги прошета и веднаш се пофали на социјалните мрежи, погледнете.