После три децении, конечно желбата на Цеца е исполнета

Светлана Цеца Ражњатовиќ е идол на многумина, без обзир на полот и годините, меѓутоа, и она има свој идол за чиј идентитет конечно се откри.

Името, пејачката ја искористила приликата да после три децении на сцената, конечно да се фотографира со идолот.

Се работи за човекот кој ни го разубавуваше нашето детство – Миња Субота.

„Идол од детството, жива легенда, Миња Субота. Човек со харизма и енергија. Фасцинирана сум“, напиша Цеца под заедничката фотографија која ја објави на инстаграм.