СИТЕ ГЛЕДАА ВО НЕА: Ана Станиќ се прошета низ град по пижами

Пејачката се појави во јавност во издание коешто многумина остави без текст.

Ана Станиќ е позната по својот специфичен стил на облекување следејќи ги најновите трендови.

Таа на својот инстаграм профил објави фотографија на која е облечена во сиво одело кое изгледа како пижама.

На нејзината објава, еден пријател имаше интересен коментар: „Повторно пижама“, а на тоа Ана се пошегувала дека може да му најде слична за на емисија.